The Flash 4. Sezon Başlama Tarihi Açıklandı

The Flash dizisinin Arrow spin offu olarak karşımıza çıktığı günden beri izlenme rekorları kırdığını biliyoruz. Bu noktada kolaylıkla sezon onaylarını alan süper kahraman temalı yapım yine şaşırtmadı. The Flash 4.sezon onayının ardından ise en merak edilen nokta prömiyeriydi. Arrow ile aynı anda sezon onayları duyurulduğundan prömiyer tarihlerinin yine ardı ardına olacağı tahmin ediliyordu.

The CW yayınladığı süper kahraman odaklı drama serisinin prömiyerini açıkladı. The Flash 4.sezon 1.bölümü için bekleyeceğimiz tarih 10 Ekim 2017 olarak netleşti. Salı gecesi ekranlara düşecek olan yapımla beraber dizinin yeni sezonu start alacak. Tahmin ettiğiniz gibi izleyici oranlarında belirli bir düşüşün yaşandığı aşikâr. Yinede The CW gerek orijinali olan Arrow gerekse spin off versiyonu olan The Flash için son derece bonkör davranıyor.

The Flash 4. Sezon İpuçları

The Flash 4.sezon prömiyer tarihi için belirlenen 10 Ekim 2017 şimdiden merakla bekleniyor. Muhtemelen yaz sonuna doğru yayınlanacak olan fragmanla heyecan daha da artacak. The Flash 4.sezonda neler olacak sorularının cevabı ise yalnızca tahminlerden ibaret. Zira herhangi bir sızıntı yok.

Speedster artık kötü adam olarak karşımıza çıkmayacağı için The Flash 4.sezon kötü adamı için oylamalar çoktan başlamıştı. Ocak ayından bu yana tahminler ve senaryo akışına göre diziye dahil olacak isimler ise netleşmeye başladı. Yeni sezonun kötü adamı DeVoe olarak karşımıza çıkacak. Ancak kim tarafından hayat verileceği henüz bilinmiyor. Hatırlayacağınız üzere 3.sezon için bu isim oldukça sık geçmişti. Savitar ve Abra Kadabra ismi aklımıza empoze ederken yeni sezon için halen daha soru işaretlerinin sürdüğü ortada.

Aynı zamanda The Flash 4.sezonda Tom Canavagh karakterinin yer almayacağına dair spekülasyonlar ortalığı karıştırmıştı. Wells öldükten sonra diziden ayrılacağı netlik kazanmış olmasına rağmen yeni sezonda olacağı şu sıralar konuşulan sızıntılar arasında. Üstelik dizinin bilhassa Arrow ile ortak bölümlerinin devamlılığı kesinleşti. Legends of Tomorrow ile Supergirl dizilerinde Arrow ve The Flash karakterlerini birlikte görmeye devam edeceğiz. Hepsi için 10 Ekim 2017 Salı gecesi olan The Flash 4.sezon başlama tarihini beklememiz yeterli olacak.

Bir önceki yazımız olan Ransom İptal Edildi Fakat Kanalı Değişerek Onay Aldı başlıklı makalemizde Ransom hangi kanala geçti ve Ransom iptal mi oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.